Hakkımızda - UstamYapar.Com

Hakkımızda

UstamYapar.Com, Uzman ekip kadrosuyla hizmet veren bir tamir tadilat firmasıdır. Ev, İş Yeri, Kamu Kurumu gibi yerlerde bir çok hizmetler vermektedir. 10 yılı aşan sektör tecrübesi ve işinin ehli uzman ustaları ile sektörde bir çok faaliyet göstermiş, sayısız müşterisine hizmet vermiş bir kuruluştur. 

İzmir özelinde bir çok bölgede ustası bulunan UstamYapar.Com, bir Alfa Korniş Montajı kuruluşudur. Ana hizmetimiz, Korniş Montajı gibi görünse de, bunun yanında Tadilat Tamirat Hizmetleri, Elektrik Tamiri, Avize Montajı, Mobilya Montajı, Su Arıtma ve Filtre Değişimi Hizmetleri, Boya Badana, Parke Döşeme, Fayans Döşeme gibi bir çok tamir ve tadilat hizmetlerini de profesyonel olarak eş zamanlı  vermektedir. 

Hizmetlerimizi, titizlikte yürüttüğümüz evlerinizde, iş yerlerinizde tadilat sonrası oluşan molozları olduğu yerde bırakmıyoruz. Bunların temizliğini de yaparak işimizi tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Amacımız hizmetten fazlası evde her zaman bizim gibi iş bilen usta kadrosuyla  sizlere hizmet vermeye hazır ustalarımız mevcuttur . Evinizin tamir tadilat montaj hizmeti için bizimle hemen İletişime geçebilir veya Randevu Talebi oluşturabilirsiniz. 

Hizmetlerimizden Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.