UstamYapar.Com Web Sitemiz Yayına Açıldı

UstamYapar.Com Web Sitemiz Yayına Açıldı

Yıllardır İzmir'in tüm ilçelerinde hizmet veren, UstamYapar.COM bugün itibari ile, hem yıllardır hayalini kurduğu web sitesine kavuşmanın heyecanını, hem de müşterilerine daha güzel hizmet verecek olmanın haklı gururunu yaşıyor. Web sitemiz, yayın hayatına 2023 Nisan ayı itibarı ile başlamıştır. 

Artık web sitemizde, başta Korniş Montajı, Mobilya Montajı, Tadilat Tamirat Hizmetleri gibi hizmetlerimiz olmak üzere, bütün hizmetlerimize dair geniş bilgiler ve hızlı Randevu oluşturma özelliğini bulabileceksiniz. Müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bizim hakkımızda, hizmetlerimiz hakkındaki görüşlerinizi bizimle istediğiniz zaman paylaşmak için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Bizden Kısaca Bahsedecek Olursak

İzmir özelinde bir çok bölgede ustası bulunan UstamYapar.Com, bir Alfa Korniş Montajı kuruluşudur. Ana hizmetimiz, Korniş Montajı gibi görünse de, bunun yanında Tadilat Tamirat HizmetleriElektrik TamiriAvize MontajıMobilya Montajı, Su Arıtma ve Filtre Değişimi HizmetleriBoya Badana, Parke Döşeme, Fayans Döşeme gibi bir çok tamir ve tadilat hizmetlerini de profesyonel olarak eş zamanlı  vermektedir. 

Hizmetlerimizi, titizlikte yürüttüğümüz evlerinizde, iş yerlerinizde tadilat sonrası oluşan molozları olduğu yerde bırakmıyoruz. Bunların temizliğini de yaparak işimizi tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Web sitemizi mümkün olduğunca güncel tutarak, Tamir Tadilat Blogu bölümümüzde teknik bilgilerimizi paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Hizmetlerimizden Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.